Сучасні
лазерні технології
         
Лазерне гравірування
Гравірування телефонів

Гравірування подарунків

Гравірування сувенірів

Виготовлення табличок

Промислове гравіруванняЛазерне обладнання

Станки лазерної обробки матеріалів:

Л-МастерГ7
Л-МастерР2-K

Лазерні зварювальні станції:

Л-Мастер-W2
Л-Мастер-W4Зворотній зв'язок

Задати питання

Зробити замовлення

КонтактиПодобрать и купить строительные материалы, инструменты, работы, услуги вы можете на http://hotstroy.info/, кроме того здесь вы можете сравнить цены. У нас самый большой выбор качественного оборудования для обработки дерева и металла, среди которого деревообрабатывающие станки, пресса, нарезчики, фрезерные, токарные станки, универсальные станки для работы с деревом и металлом, ленточные пилы для распиловки а также шлифовальные станки для обработки поверхностей.
Головна >> Про Нас

Про Нас

 

Начальник відділу новітніх технологій
Гринь Андрій Петрович

Товариство з обмеженою відповідальністю "УкрАвіаЗаказ" створене в 1997 р. як підприємство недержавної форми власності.

Першим і основним напрямком діяльності підприємства було надання послуг на території України і за її межами в області поставок авіаційної техніки, запчастин і комплектуючих, а також з організації обслуговування й ремонту авіаційної техніки.

ТОВ "УкрАвіаЗаказ" установило й підтримує ділові зв'язки з вітчизняними й закордонними виробниками авіаційної техніки, запчастин і комплектуючих, з авіаремонтними підприємствами.

Протягом останніх 5 років підприємство інвестувало кошти у розвиток високих технологій, таких як розробка та виробництво лазерного обладнання для різних галузей промисловості, та технічна діагностика і неруйнівний контроль.

Компанія "УкрАвіаЗаказ" є власником торгової марки (Л-Майстер), під якою реалізуються товари та послуги для різних галузей промисловості та фізичних осіб.


    Так можна виділити три напрямки діяльності під даною торговою маркою:
  • реалізація лазерного гравірувального, маркувального, зварювального обладнання для ювелірної, сувенірної, годинникової, радіоелектронної, стоматологічної, машинобудівної та інших галузей промисловості. Виробником даного обладнання з 2008 року є ТОВ «ЕДАПС - Лазер»;
  • розробка, виробництво та продаж акустомагнітних дефектоскопів для застосування в сфері контролю газотранспортних магістральних трубопроводів, контролю деталей рухомого складу залізничного транспорту та метрополітену, контролю лиття чорнових поверхонь трубної заготовки та гарячекатаного слябу;
  • надання послуг підприємствам різних форм власності а також фізичним особам з лазерного гравірування виробів сувенірної, ювелірної, годинникової та радіоелектронної промисловості.

Завжди відкриті до діалогу та розгляду різних форм взаємовигідної співпраці.

 


Фото та відео

 

Детальніше


Наші партнери

Компанія «УкрАвіаЗаказ» маючи багаторічну практику работи у сфері виробництва та впровадження лазерної техніки для різки, зварки, гравірування та маркірування матеріалів продуктивно співпрацює з:

Детальніше


Відгуки

 

Детальніше


Адреса: Україна, 04211, м. Київ, вул. Лайоша Гавро, 1
E-mail: 3839906@ukr.net
Тел.: (+38044)-383-99-06
Моб.Тел.: (+38050)-335-77-75